Yol Tarifi Al
Mail Gönder
Ücretsiz Danış

Ameliyatsız Tedaviler

Lazer,Botox, Siğil Yakma

Lazerle Hemoroid Ameliyatı

Lazerle hemoroid tedavisi , halk arasında basur olarak bilinen hastalığın özel lazer teknikleri ile ortadan kaldırıldığı, gelişmiş bir tedavidir. Rektum bölgesinde, bu bölgedeki dokuların beslenmesini ve dokularda meydana gelen atıkların toplanmasını sağlayan damarlar yer alır. Bu damarlar, zaman içerisinde aşırı ıkınma ve benzeri sebeplerden genişlemeye uğrayabilirler. Bu genişleme ile birlikte hemoroid memesi olarak bilinen yapılar oluşur.

DETAYLI BİLGİ ÜCRETSİZ DANIŞIN

Lazerle Kıl Dönmesi Ameliyatı

Lazerle Kıl Dönmesi Ameliyatı amacı, büyük bir kesi yapmadan hastalıklı bölgedeki kıl yumaklarını sinüs ağızlarından temizlemek ve sonrasında lazer enerjisi kullanarak sinüs duvarlarını yapıştırmakdır. Lokal anestezi ile muayenehane koşullarında yapılabilir. Ağrısız bir yöntemdir. Hasta işlem sonrasında günlük yaşantısına devam edebilir.

 

DETAYLI BİLGİ ÜCRETSİZ DANIŞIN

Lazerle Fistül Ameliyatı

Anal fistül lazer ameliyatı, makat bölgesinde meydana gelen fistül isimli küçük tünellerin kapatılması ve bunlara bağlı ortaya çıkan şikayetlerin sonlandırılması için yapılan tedavidir. Lazerle fistül ameliyatı sırasında gelişmiş lazer teknolojilerinden faydalanılır ve bu ameliyat sırasında kesme işlemine başvurulmadığı için makat bölgesindeki dokular da zarar görmezler. Dokular ameliyattan sonra çok daha hızlı bir şekilde iyileşebilirler. Lazerle anal fistül ameliyatı gerek hızlı gerekse de etkili bir tedavi yöntemi olması sebebiyle günümüzde yaygın bir şekilde tercih edilmektedir.

DETAYLI BİLGİ ÜCRETSİZ DANIŞIN

Anal Fissür Botoks Tedavisi

Halk arasında Makat Çatlağı olarak bilinen Anal Fissür tedavisi için botoks yöntemi yüksek başarı oranı ile kesiksiz rahat bir tedavi yöntemidir. Makat bölgesindeki kaslar normal işleyişinden fazla kasılır ise dışkı vücuttan  aşırı daralmış kasların arasından çıkmak zorunda kalır ve bundan dolayı da o alanda yırtılmaya, çatlağa neden olur. Makattaki kas spazmının önüne geçilmesi, hastalığın iyileşmesine yardımcı olacaktır.

DETAYLI BİLGİ ÜCRETSİZ DANIŞIN

Genital Siğil (HPV Siğil)

Genital siğiller (HPV siğilleri), cinsel yolla bulaşan ve genital bölgede yayılan sakınılması gereken viral bir hastalık çeşididir. Latince ismiyle human papilloma virüsü olarak bilinirler.

Siğiller ailesinin üyesi gruplarında tip HPV 6 ve tip HPV 11 genital siğillere en çok yol açan virüslerdir. Bu durum genital bölgede yaşanan HPV enfeksiyonunun ispatıdır. Anal ve genital bölgeye yerleşen siğiller, Kondiloma Aküminata olarak da bilinir. 

DETAYLI BİLGİ ÜCRETSİZ DANIŞIN

Köpek Memesi Hastalığı (Hidradenitis Suppurativa)

Köpek Memesi Hastalığı (Hidradenitis Suppurativa),  koltuk altı,  kasık,  meme, kalça gibi derinin birbirine sürtündüğü, ter ve yağ bezlerinin aktif olduğu bölgelerde tekrarlayan, kıl foliküllerini etkileyen, apseler ve yara izleri ile karakterize olmuş  kronik bir cilt hastalığıdır. Halk arasında köpek memesi hastalığının ismiyle bilinmektedir.

DETAYLI BİLGİ ÜCRETSİZ DANIŞIN

INSTAGRAM

TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN